
Вимірювач вольтметр амперметр ватметр Keweisi KWS AC 50-300V 100A Чорний
Продавець: Mytorg
537,2 ₴632 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1010-576-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вимірювач вольтметр амперметр ватметр Keweisi KWS AC 50-300V 100A Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.115 кг |
| Высота | 20.4 мм |
| Длина | 84.7 мм |
| Единицы измерения | А |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Ширина | 44 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності


