
Вимикач світла з ІЧ-датчиком інфрачервоний настінний Білий
Продавець: Big Lavka
457,5 ₴610 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-640-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вимикач світла з ІЧ-датчиком інфрачервоний настінний Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Количество режимов работы | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 10 А |
| Применение | Для освещения |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 36 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-01-25



