
XM-K109 механічна дротова USB мініклавіатура з підсвіткою ігрова 38 клавіш Кейпад Keypad для комп'ютера
Продавець: mybuttins
1 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: XM-K109
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «XM-K109 механічна дротова USB мініклавіатура з підсвіткою ігрова 38 клавіш Кейпад Keypad для комп'ютера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 435 г |
| Высота | 4 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 22 мм |
| Интерфейс подключения | USB |
| Количество дополнительных клавиш | 4 |
| Количество клавиш клавиатуры | 38 |
| Конструкция клавиатуры | Эргономическая |
| Назначение | Универсальная |
| Наличие цифрового блока | Нет |
| Подключение устройства | Проводное |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип клавиатуры | Механическая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 17 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2022-12-31