
Якісний стереопідсилювач потужності звуку з пультом AMP PA-333BT Підсилювач звуку з USB та Bluetooth
Продавець: Kanctovar
2 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9488/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Якісний стереопідсилювач потужності звуку з пультом AMP PA-333BT Підсилювач звуку з USB та Bluetooth». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Усилитель мощности |
| Схемотехника | Полупроводниковый |
| Количество каналов | 2 |
| Номинальная мощность | 100 Вт |
| Регулировка | Регулировка баланса, Регулировка НЧ, Регулировка ВЧ |
| Особенности | Дисплей |
| Входы | USB |
| Управление | Пульт ДУ |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 280 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Высота | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-05



