
Єврошуруп з Потайною Головкою Ø 6 х 13 мм/D7 Набір 100 шт Spec
Продавець: Инструменты
200 ₴300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 13E12000003E16013201
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Єврошуруп з Потайною Головкою Ø 6 х 13 мм/D7 Набір 100 шт Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шлица | Крестообразный типа Pozidriv |
| Диаметр головки | 7 мм |
| Диаметр резьбы крепежного изделия | 6 мм |
| Длина крепежного изделия | 13 мм |
| Материал крепежного изделия | Сталь |
| Назначение крепежного изделия | Для древесины |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежного изделия | Шуруп |
| Упаковка | Пакет |
| Форма головки крепежного изделия | Потайная |
| Бита | PZ |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Количество в упаковке, шт | 100 |
| Рабочий материал | ДСП |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип наконечника | Тупой |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-27
2025-10-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-01
Все прекрасно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності



