
Євровинт Меблевий Потайний Ø 5 х 13 мм/D7 Набір 100 шт Spec
Продавець: Инструменты
100 ₴200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 13E12000003E15013201
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Євровинт Меблевий Потайний Ø 5 х 13 мм/D7 Набір 100 шт Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шлица | Крестообразный типа Pozidriv |
| Диаметр головки | 7 мм |
| Диаметр резьбы крепежного изделия | 5 мм |
| Длина крепежного изделия | 13 мм |
| Материал крепежного изделия | Сталь |
| Назначение крепежного изделия | Для древесины |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежного изделия | Шуруп |
| Упаковка | Пакет |
| Форма головки крепежного изделия | Потайная |
| Бита | PZ |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Количество в упаковке, шт | 100 |
| Рабочий материал | ДСП |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип наконечника | Тупой |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-10-30
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2025-10-30
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2025-10-30
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2025-07-05
Мебельные винты отличного качества; посылка оперативно собрана, упакована, отправлена и доставлена без повреждений. Товар и продавца рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


