
Ювелірні електронні ваги 0.1-500г з кришкою та підсвічуванням дисплея
Продавець: Velotrend
199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 88951/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ювелірні електронні ваги 0.1-500г з кришкою та підсвічуванням дисплея». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Максимальный вес | 0.5 кг |
| Точность измерения | 0.1 г |
| Единицы измерения | g, oz, gn, ct |
| Материал платформы | нержавеющая сталь |
| Питание | Батарейки ААА |
| Размер весов | 12 × 6 × 2 см |
| Размер дисплея | 3,5 × 1,5 см |
| Размер платформы | 5,5 × 5 см |
| Тип кнопок | Резиновые |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-08
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності