
Закачуючий центр шезлонг таймер на 7 режимів з керуванням через телефон і москітною сіткою Mastela 8305
Продавець: Velotrend
5 349 ₴5 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 8305
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Закачуючий центр шезлонг таймер на 7 режимів з керуванням через телефон і москітною сіткою Mastela 8305». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Вес | 6.6 кг |
| Высота | 560 мм |
| Колесики | Нет |
| Контроль качания таймером | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Механизм качания | Да |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Мелодии, Игровые подвески, Ремни безопасности, Мобиль с игрушками |
| Пол | Для девочек |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Скорость качания | 5 |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 450 мм |
| Электронный музыкальный блок | Да |
| Тип | Шезлонг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-07
Переваги
Актуальна ціна