
Захисна сумка DOBE для ігрової консолі PlayStation Portal Сірий
Продавець: Mytorg
655,35 ₴771 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-680-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Захисна сумка DOBE для ігрової консолі PlayStation Portal Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Dobe |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 463 г |
| Глубина | 85 мм |
| Длина | 325 мм |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумки для игровых приставок |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-06
Переваги
Товар був у наявності



