
Заколисуючий центр-шезлонг 4в1 з таймером, регульованою спинкою та знімним столиком Mastela 8085 Світло-сірий
Продавець: Velotrend
3 499 ₴3 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 8085
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Заколисуючий центр-шезлонг 4в1 з таймером, регульованою спинкою та знімним столиком Mastela 8085 Світло-сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Колесики | Нет |
| Контроль качания таймером | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Материал изготовления каркаса | металл, пластик |
| Механизм качания | Да |
| Навесной игровой элемент | дуга с игрушками |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Регулируемая спинка, Мелодии, Ремни безопасности, Съемный чехол для сиденья, Игровые подвески |
| Пол | Унисекс |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кресло-качалка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 540 мм |
| Электронный музыкальный блок | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-04-17
2026-04-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності