
Замок навісний біометричний ZWS1 з відбитком пальця Чорний
Продавець: Mytorg
411,4 ₴484 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-530-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Замок навісний біометричний ZWS1 з відбитком пальця Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.09 кг |
| Высота | 12 мм |
| Длина | 76 мм |
| Материал замка | Сталь |
| Механизм секретности | Биометрический |
| Открытие устройства | Идентификация отпечатка пальца |
| Питание | Специальный аккумулятор |
| Расположение | Вертикальное/Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Тип запирания | Основной |
| Тип установки замка | Навесной |
| Цвет замка | Черный |
| Ширина | 46 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-21
Замок працею гарно




