
Занурювальний Насос Фекальний 3950 Вт. Пожежний Рукав Ø5.08 см 2”дюйма - 20 Мтр
Продавець: Primetorg
3 280,02 ₴3 381,46 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CP-5512
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Занурювальний Насос Фекальний 3950 Вт. Пожежний Рукав Ø5.08 см 2”дюйма - 20 Мтр». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Пропускная способность | 20 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 3950 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 28 м |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 22 мм |
| Состояние | Новое |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 6 м |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-11
Переваги
Товар не відповідав опису


