
Зарядний пристрій 12V 2А-3A для автомобільних АКБ Жовтий
Продавець: Big Lavka
288,75 ₴385 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-748-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій 12V 2А-3A для автомобільних АКБ Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Резервне живлення для дома Набір 3в1 Гелевий акумулятор150 Ah + Перетворювач 2000W + Зарядний пристрій 12V

Набір Акумулятор гелевий 12V 120Ah + Перетворювач 2000W + Зарядний пристрій 12V 6А

Набір Акумулятор гелевий 12V 100Ah + Перетворювач 2000W + Зарядний пристрій 12V 6А

Зарядний пристрій 12V/10A для акумуляторів з LCD-дисплеєм M18689
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 130 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Ток заряда | 3 А |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-06
Рекомендую, все чітко і швидко.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


