
Зарядний пристрій 12V/10A для акумуляторів з LCD-дисплеєм M18689
Продавець: Velotrend
799 ₴1 750 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: 17121/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Зарядний пристрій 12V/10A для акумуляторів з LCD-дисплеєм M18689». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | AGM |
| Высота | 82 мм |
| Длина | 60 мм |
| Количество режимов заряда | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 10 А |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 150 мм |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-04-20
Зарядний пристрій зовсім інший. Фото до іншого товару. Нажаль... При замовленні уточнюйте що будуть відправляти
Переваги
Товар не відповідав опису2026-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-28
... Ввечері неділі оформив замовлення на зарядне для акумулятора : в понеділок зранку зі мною зв'язалися , а після обіду вже відправили ! Товар прийшов якісний і по актуальній ціні !Рекомендую !!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності