
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 65W (2xType-C+USB) Чорний
Продавець: Big Lavka
1 379,25 ₴1 839 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1013-023-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 65W (2xType-C+USB) Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Сила выходного тока | 5 А |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Назначение | Для ноутбука |
| Быстрая зарядка | Да |
| Длина | 100 |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мощность | 65 Вт |
| Напряжение питания | 220 В В |
| Номинальная сила тока | 25 А |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-03
Гарний за якістю
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



