
Зарядний пристрій для акумуляторів 12/24V 8A A1 заряджання для акумулятора
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 15417/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Зарядний пристрій для акумуляторів 12/24V 8A A1 заряджання для акумулятора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Ток заряда | 8 А |
| Номинальная мощность | 130 Вт |
| КПД, не менее | 85 % |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, Защита от переполюсовки, Защита от перезаряда, Автоматическое отключение, Защита от перепадов напряжения |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Длина | 186 мм |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Масса | 0.55 кг |
| Производитель | AGM |
💬 Відгуки покупців (9)
2024-09-07
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2024-07-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-18
Все гаразд із замовленням, але відсутня інструкція по використанню на зрозумілій мові
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-29
Переваги
Швидко відправили2023-09-30
2023-08-24
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-15
Норм.заряжає.наче непоганий.







