
Зарядний пристрій для мобільного телефону 65 Вт GaN Жовтий
Продавець: Big Lavka
330 ₴440 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2П1013-600-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Зарядний пристрій для мобільного телефону 65 Вт GaN Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Количество USB-портов | 3 |
| Мощность | 65 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Сила выходного тока | 5 А |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Цвет | Желтый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Номинальная сила тока | 25 А |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-12-20
Приятное обслуживание
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-19
Я благодарен за информацию о покупке
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-08
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-09







