
Зарядний пристрій FOXSUR 12V/8А – 24V/4А для акумуляторів різних видів з LCD дисплеєм
Продавець: Fenix Shops
849 ₴1 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності330 замовлень
Артикул: 5403
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Зарядний пристрій FOXSUR 12V/8А – 24V/4А для акумуляторів різних видів з LCD дисплеєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | AGM |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Количество режимов заряда | 5 |
| Номинальная мощность | 120 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 шт |
| Наличие вольтметра | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 27 град. |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, Защита от короткого замыкания, Защита от переполюсовки, Защита от перегрева, Защита от перезаряда, Защита от перепадов напряжения |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (10)
2024-12-08
Все як треба
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-30
Переваги
Швидко відправили2024-07-26
все ок
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-22
2024-07-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


