
Зарядний пристрій FOXSUR FPT-200 12V/20А – 24V/10А для акумуляторів різних видів із LCD дисплеєм
Продавець: Fenix Shops
1 849 ₴2 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 5411
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Зарядний пристрій FOXSUR FPT-200 12V/20А – 24V/10А для акумуляторів різних видів із LCD дисплеєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Foxsur |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Напряжение питающей сети | 110 В, 220 В |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 20 А |
| Количество режимов заряда | 4 |
| Номинальная мощность | 120 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 шт |
| Наличие амперметра | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| КПД, не менее | 85 % |
| Ручка для переноса | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 27 град. |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, Защита от короткого замыкания, Защита от переполюсовки, Защита от перегрева, Защита от перезаряда, Защита от перепадов напряжения |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-16
Переваги
Актуальний опис2025-10-31
2025-10-25



