
Зарядний пристрій повербанк 30000 mah A88 Solar Charger з функцією швидкого заряджання, дисплеєм та ліхтариком
Продавець: Kanctovar
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: SOLA88/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій повербанк 30000 mah A88 Solar Charger з функцією швидкого заряджання, дисплеєм та ліхтариком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Solar |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Особенности | Фонарик, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Длина | 143 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 0.55 г |
| Разъемы | mini USB, Type-C, USB |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-13




