
Зарядний пристрій-тестер FOXSUR 12V 6A для акумуляторів різних видів з LCD дисплеєм
Продавець: Fenix Shops
749 ₴1 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 5410
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 13 відгуків покупців для «Зарядний пристрій-тестер FOXSUR 12V 6A для акумуляторів різних видів з LCD дисплеєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Foxsur |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 6 А |
| Количество режимов заряда | 5 |
| Номинальная мощность | 90 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Наличие амперметра | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| КПД, не менее | 85 % |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 27 град. |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, Защита от короткого замыкания, Защита от переполюсовки, Защита от перегрева, Защита от перезаряда, Защита от перепадов напряжения |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (13)
2025-11-15
Товар хороший швидко прийшло.Велике дякую.
Переваги
Гарне обслуговування2025-11-15
2025-05-14
Переваги
Товар був у наявності2023-09-26
швидко, якісно і за адекватну ціну!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-11
2023-09-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-22
Хорошо
Переваги
Гарне обслуговування2023-08-20
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-08-18
2023-08-15
2023-08-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності