
Зарядний пристрій від прикурювача для акумуляторних інструментів
Продавець: Vint
50 ₴320 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: code1019
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій від прикурювача для акумуляторних інструментів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | DC |
| Напряжение питания | 12 В |
| Длина шнура | 0.7 м |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Автомобильное зарядное устройство |
| Наименование товара | Автомобильное зарядное устройство |
| Вес | 42 г |
| Функции | Защита от избыточного напряжения и перегрева, светодиодный индикатор |
| Материал | ПВХ, пластик |
| Выходной ток | 3A |
| Совместимость | UV5R, UV5RA, UV5RB, UV5RE, UV5REPLUS, UV5R |
| Рабочий диапазон температур | -40 +85 °C |
| Выходное напряжение | DC 12В |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-07
Дякую, відправили швидко, товар працює.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




