
Зарядний пристрій Xiaomi 120W Білий
Продавець: Mytorg
541,45 ₴637 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1014-803-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Зарядний пристрій Xiaomi 120W Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мощность | 120 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 6 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кабель USB |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Выходное напряжение | 20 В |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-20
Переваги
Актуальний опис2025-02-13




