
Затишний будиночок для котів та маленьких собак (до 3,5 кг), 40х35х38 см / Будиночок-лежак / Будиночок для тварин
Продавець: GoodChoise
555,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234592506
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Затишний будиночок для котів та маленьких собак (до 3,5 кг), 40х35х38 см / Будиночок-лежак / Будиночок для тварин». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 400 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Материал изготовления | Поролон |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Домик |
| Ширина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-18
Все добре, але...ну дууууууже багато інформації про інші продукти при підтвердженні замовлення. Відчув себе на касі ОККО
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності