
Збірна стійка-вішалка для одягу на колесах дворівнева Double Pole
Продавець: Velotrend
449 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності220 замовлень
Артикул: Double Pole/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Збірна стійка-вішалка для одягу на колесах дворівнева Double Pole». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1600 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Корпус (каркас) | алюминий |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Назначение | Универсальная |
| Разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Фасады | алюминий |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 800 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-31
Все Чудово виглядає,оперативно швидко відправили! Дуже вдячна
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності