
Збірний басейн круглий каркасний Intex 28208 з фільтр-насосом з картриджем 305x76 см на 4485 л блакитний
Продавець: Velotrend
5 999 ₴6 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Збірний басейн круглий каркасний Intex 28208 з фільтр-насосом з картриджем 305x76 см на 4485 л блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 305 см |
| Длина | 305 см |
| Объем | 4485 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 305 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-18
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності