
Зірковий проектор-нічник з Bluetooth колонкою, 10 режимами роботи та пультом ДУ
Продавець: Velotrend
399 ₴489 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 2798/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Зірковий проектор-нічник з Bluetooth колонкою, 10 режимами роботи та пультом ДУ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 200 г |
| Высота | 110 мм |
| Диаметр | 160 мм |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 8 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип | Ночник-проектор |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Кнопки |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Источник питания | Электричество |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-04-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-03-07
Переваги
Ввічливий продавець2025-11-28
Все прийшло добре, але чомусь кнопка лазеру не працює. Але нічник і так дуже гарно світить. Дякую!