
Змішувач для кухні з поворотним виливом 360 та 2 режимами подачі води RD-1806 Чорний
Продавець: Velotrend
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 01820/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Змішувач для кухні з поворотним виливом 360 та 2 режимами подачі води RD-1806 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Проточний водонагрівач з LCD, 3000Вт, до + 57°C, RY-016 / Кухонний кран водонагрівач / Змішувач для кухні

Гнучкий подовжувач крана "АкваFlex 360" / Аератор на кран / Насадка на змішувач для кухні

Електричний водонагрівач 3000Вт, до + 57 °, RY-016 / Кухонний кран водонагрівач з дисплеєм / Змішувач для кухні
📋 Технічні характеристики
| Выдвижной излив | Нет |
| Высота | 170 мм |
| Гибкий излив | Да |
| Длина излива | 200 мм |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал корпуса смесителя (крана) | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | На раковину |
| Назначение смесителя | Универсальный |
| Поворотный излив | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Тип присоединения | Гайка |
| Тип смесителя (крана) | Однорычажный |
| Угол поворота излива | 360 град. |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
| Место использования | Кухня|Ванная |
| Подсветка | Нет |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-05
Переваги
Гарне обслуговування2026-02-01
Переваги
Актуальний опис2026-01-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності