
Зовнішній акумулятор бездротовий Awei P83K Power Bank 10400 mAh YU227
Продавець: YouShine
480 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 129KPBANK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зовнішній акумулятор бездротовий Awei P83K Power Bank 10400 mAh YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Awei |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Вес | 290 г |
| Высота | 10 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Входное напряжение | 5 В |
| Длина | 115 мм |
| Зарядка батареи | От USB |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності