
Зовнішній акумулятор з кобелями для заряджання та ліхтариком на 30000мАч KP-30 Чорний
Продавець: Kanctovar
929 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8544/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зовнішній акумулятор з кобелями для заряджання та ліхтариком на 30000мАч KP-30 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | KingPower |
| Входное напряжение | 5 В |
| Высота | 45 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Длина | 180 мм |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Противоударный корпус, Фонарик |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-11
Дякую, товаром задоволена!!!Гарних продажів!!!Замовляла павербанк.Швидко зв'язались та відправили товар.Рекомендую продавця!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


