
Зручний і стильний рюкзак Music з USB і підсвічуванням у темряві MU100
Продавець: Kanctovar
399 ₴489 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: MU100/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Зручний і стильний рюкзак Music з USB і підсвічуванням у темряві MU100». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | USB-разъем |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 15 см |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-09-06
2024-08-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-28
Переваги
Гарне обслуговування


