
Зволожувач повітря білого кольору Fog Humidifier з Led підсвічуванням та контролем рівня води
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 8496/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Зволожувач повітря білого кольору Fog Humidifier з Led підсвічуванням та контролем рівня води». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Рекомендуемый объем помещения | 20 куб. м |
| Тип управления | Сенсорное |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Объем резервуара для воды | 1 л |
| Применение прибора | Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов, Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 20 дБ |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Таймер | Нет |
| Ночной режим работы | Да |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Ароматизация | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Озонирование | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Тип питания | Блок питания |
| УФ-лампа | Нет |
| Тип установки | Настольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подсветка | Да |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Вес | 0.35 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-12-10
Переваги
Гарне обслуговування2024-02-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2024-02-20
Переваги
Гарне обслуговування


