
10шт Комплект відрізних дисків по металу 75х10х1,2мм / Коло відрізне для міні болгарки / Коло на міні болгарку УШМ
Продавець: HUGO
195,3 ₴279 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 234579080(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «10шт Комплект відрізних дисків по металу 75х10х1,2мм / Коло відрізне для міні болгарки / Коло на міні болгарку УШМ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Диаметр внешний | 75 мм |
| Диаметр внутренний | 10 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.2 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-11
Вітаємо! Дякуємо за відгук — зворотний зв’язок допомагає нам вдосконалюватися!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-17
1 - семь дней не отправлял, а мне надо было успеть на подарок,2 - в описании был указан кейс ( ради него и выбрал продавца ), а его продавец не выслал.Ну а в остальном все нормально
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного2025-12-26
Відміна замовлення без причини
Переваги
Товар не відправили2025-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності