
ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
Незалежний AI-аналіз 76 відгуків покупців для «ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
ШІ 75Накидка на лобове скло від снігу (147х110см), на магнітах / Автомобільний чохол на скло від замерзання
🔍 Схожі товари
Більше →
ДБЖ для роутера 10400мАч (5V/9V/12V), WGP103 / Mini UPS для роутера / Джерело безперебійного живлення для роутера

ДБЖ для роутера 10400мАч, WGP103 + Міні ліхтарик USB / Mini UPS для роутера / Джерело безперебійного живлення

Джерело безперебійного живлення для роутера 18W, 5/9/12V, 1018L (без акумуляторів) / ДБЖ для роутера / UPS для роутера
ШІ 95UPS ДБЖ для роутера ДБЖ DC 5В/9В/12В 18Вт 12000мА DC1018L УПС безперебійник (4*3000мАh)
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Длина | 162 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Высота | 34 мм |
| Вес | 0.39 г |
| Емкость | 10400 мАч |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Индикация | Световая |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Время работы при полной нагрузке | 420 хв |
| Минимальное входное напряжение | 85 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Частота тока | 60 |
| Ток заряда | 0.5 |
💬 Відгуки покупців (76)
Продавець зв'язався, уточнив деталі та швидко відправив товар, рекомендую!
Товар не відповідав опису. Кошти повернули
Доброго дня! Нам важливо знати, що ви задоволені співпрацею.
Доброго дня! Ваша підтримка для нас безцінна. Щиро вдячні!
Доброго дня! Нам дуже приємно бачити ваш позитивний відгук. Дякуємо!
Головне що завжди є інтернет
Працює
Ввічливий продавець.Гарний пристрій все робить добре
Якість гарна працює все як має бути задоволена повністю дуже дякуємо
Пристрій дуже мені сподобався він вартий цих коштів
Безперебійником задоволена, легко підʼєднується до роутера і працює близько 7 годин без живлення. Товар надійшов швидко.
Дякую, дуже ввічливі консультанти. Все підказали. Швидко відправили. Дякую
Безперебійник підключили. І все чудово працює. Коли немає світла використовує свій заряджений акумулятор. А коли є світло то під заряджається. Показує скільки є відсотків 25, 50, 75 чи 100. Я задоволена покупкою.Недолік 2 штекери короткуваті
Дякую магазину за швидку комунікацію та відправку, товар належної якості. Все працює
Все быстро сделали👍