
1шт Світильник садовий від сонячної батареї 80см, "Медуза", RGB / Садовий ліхтар / Декоративний світильник для саду
Продавець: HUGO
185 ₴264,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234568493
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «1шт Світильник садовий від сонячної батареї 80см, "Медуза", RGB / Садовий ліхтар / Декоративний світильник для саду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Фонарь |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для освещения ландшафтов, Для освещения садовых дорожек, Для подсветки деревьев и растений, Для освещения элементов ландшафтного дизайна, Для наружного освещения бассейнов |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Способ монтажа | В грунт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Напряжение | 2 В |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Высота | 80 см |
| Диаметр | 30 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-11
Краще не буду...Почти дві неділі чекав на товар.
Переваги
Товару не було в наявності