
2 шт C6-H4 Автомобільні LED лампи + Адаптер в авто HC6 / Світлодіодні лампи для авто / Автолампи
Продавець: HUGO
299,12 ₴427,31 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 234565389
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «2 шт C6-H4 Автомобільні LED лампи + Адаптер в авто HC6 / Світлодіодні лампи для авто / Автолампи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Цоколь | H4 |
| Напряжение питания | 8 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Световой поток | 3800 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Срок службы ламп | 60000 час |
| Мощность | 36 Вт |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-26
Переваги
Товар не відправили