
2 шт Світлодіодна LED лампочка 18W, з акумулятором 18650*4, FA-3920 Pro, E27 / Лампочка для кемпінгу з гачком
Продавець: HUGO
842 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234574305(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «2 шт Світлодіодна LED лампочка 18W, з акумулятором 18650*4, FA-3920 Pro, E27 / Лампочка для кемпінгу з гачком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Груша |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение | 3.7 В |
| Цвет свечения | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Длина | 165 мм |
| Диаметр | 81 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-23
Одна з двох ламп, бракована. Не заряджається.
Переваги
Відправляли довше обіцяного