
2шт Ортопедичні подушки для сну, 70х40х10см / Подушка ортопедична з пам'яттю / Ергономічна подушка
Продавець: HUGO
649,6 ₴928 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 234569745(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «2шт Ортопедичні подушки для сну, 70х40х10см / Подушка ортопедична з пам'яттю / Ергономічна подушка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Для сна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ортопедические свойства | Да |
| Материал наперника/чехла | полиэстер |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Белый |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Длина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Высота подушки | 10 см |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-04
Товар не відповідної якості.
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-30
2025-11-29
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець2025-11-22
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна