
2шт Ультразвуковий відлякувач тварин на сонячній батареї / Відлякувач з підсвічуванням для саду
Продавець: HUGO
509,6 ₴728 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234584065
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «2шт Ультразвуковий відлякувач тварин на сонячній батареї / Відлякувач з підсвічуванням для саду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид вредителя | Все виды вредителей |
| Высота | 88 мм |
| Длина | 58 мм |
| Применение | На открытом воздухе |
| Принцип действия | Ультразвуковой |
| Тип питания | Солнечная батарея, Аккумулятор |
| Тип средства | Отпугиватель |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16
Купував ультразвуковий відлякувач, який тільки блимає і абсолютно не виконує своє призначення. Викинуті кошти на вітер. Не рекомендую його купувати.
Переваги
Товар не відповідав опису