
3D головоломка лабіринт Кубик рубіка, 8,5 х8, 5см / Розвиваюча іграшка лабіринт / Головоломка для дітей
Продавець: HUGO
279,01 ₴398,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234586185
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «3D головоломка лабіринт Кубик рубіка, 8,5 х8, 5см / Розвиваюча іграшка лабіринт / Головоломка для дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 8.5 см |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 8.5 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кубик Рубика |
| Ширина | 8.5 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-10
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-04
Переваги
Товар не відправили