
Аерофрітюрниця RAF R5362B, 1500 Вт, 4.8 л / Фритюрниця без олії / Безмасляна фритюрниця
Продавець: HUGO
1 525,29 ₴2 178,99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234573446
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Аерофрітюрниця RAF R5362B, 1500 Вт, 4.8 л / Фритюрниця без олії / Безмасляна фритюрниця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Индикатор работы | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Съемная чаша | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем масла | 4.8 л |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Функция автоотключения | Да |
| Ширина | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-23
Замовляв 4.8 літра стоємость якого 1385.26 гривень , а прислали 3 літра по тій же ціні. Тому цьому магазину нема довіри !!!!! Виходить що працюють не кваліфіковані продавці !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переваги
Товар не відповідав опису