
Акумулятор для електроінструменту Li-ion, 96V, 1300мАг, OPERA Power Share / Акумуляторна батарея для ланцюгової пилки
Продавець: HUGO
259 ₴370 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234587033
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумулятор для електроінструменту Li-ion, 96V, 1300мАг, OPERA Power Share / Акумуляторна батарея для ланцюгової пилки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Змінний акумулятор 48V 2Ah для електроінструменту / Акумулятор для електроінструменту / Літій-іонний акумулятор

Акумулятор для електроінструменту 12В, 0410-3 / Змінна батарея для шуруповерта / АКБ для болгарки

Акумулятор для електроінструменту, 12V / АКБ для болгарки / Акумуляторна батарея для шуруповерта

Акумулятор для електроінструменту 48В / Літій-іонний акумулятор для інструментів / Акумуляторна батарея
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 2600 А·ч |
| Вес | 0.51 кг |
| Высота | 65 мм |
| Длина | 110 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 96 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності