Акумулятор гелевий 12В 150Ач Turkishh Solar GEL150-12 / Акумуляторна батарея гелевого типу / АКБ для котла
Продавець: HUGO
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590738
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумулятор гелевий 12В 150Ач Turkishh Solar GEL150-12 / Акумуляторна батарея гелевого типу / АКБ для котла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач