
Акумулятор гелевий, 12V, 40Ah, LPM-GL "Енерго-Гель 40" / Акумулятор для ДБЖ / Акумуляторна батарея
Продавець: HUGO
5 804,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 345612381
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумулятор гелевий, 12V, 40Ah, LPM-GL "Енерго-Гель 40" / Акумулятор для ДБЖ / Акумуляторна батарея». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 40 А·ч |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 173 мм |
| Длина | 196 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Наработка | 1200 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 4 А |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | T6 |
| Ширина | 165 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-15
Переваги
Товару не було в наявності