
Акумулятор гелевий АКБ 100Ah 12V Crosser AGM Новий 2023 року
Продавець: Kanctovar
8 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Crosser 100Ah
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумулятор гелевий АКБ 100Ah 12V Crosser AGM Новий 2023 року». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Crosser |
| Вес | 23 кг |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 400 мм |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | Т11 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



