
Акумулятор кислотний 12V, 20 Ah, AGM LPM "Енерго-Лідер" / Акумуляторна батарея / Батарея до джерела безперебійного живлення
Продавець: HUGO
2 125 ₴3 035,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 345612961
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумулятор кислотний 12V, 20 Ah, AGM LPM "Енерго-Лідер" / Акумуляторна батарея / Батарея до джерела безперебійного живлення». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 20 А·ч |
| Вес | 5.365 кг |
| Высота | 166 мм |
| Длина | 180 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Наработка | 400 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Тип токовывода | T3 |
| Ширина | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-20
Півтаря дння,всім побарабану,ніхто,навіть,з інтернет магазину незателефонував,нерекомендую,бізнес є бізнес,і таку погану фірму,насіння продавати,задовбався,телефонувати,і писати,а вони навіть непамятають,фірма ГІВНО!!!
Переваги
Товар не відправили2026-01-20
Погана фірма,невиконують забовязення,НІКОМУ НЕРОКОМЕНДУЮ,ЯКЩО НЕХОЧЕТЕ ПОПАСТИ НА ГРОШІ!!
Переваги
Товар не відправили