
Акумулятор літій-іонний 18650, 3200 мАг (1 шт.) / Високострумовий акумулятор у ліхтарик / Літій-іонний акумулятор під пайку
Продавець: HUGO
198,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234589693
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумулятор літій-іонний 18650, 3200 мАг (1 шт.) / Високострумовий акумулятор у ліхтарик / Літій-іонний акумулятор під пайку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 3200 А·ч |
| Вес | 45 кг |
| Длина | 65 мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Материал решетки пластины | Сурьма |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Наработка | 500 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 18 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-27
Начну з того що відправляли фонарик з аккумулятором 7 днів ,товару у продавця на руках не було,і разом з дорогою їхав 13 днів,і можна було б закрити глаза на це,якби не сам фонарик і опис з характеристиками у продавця на цей товар,у ньому зазначено що стоїть аккумулятор 18650,а насправді тип аа,який меньший набагато,а так як з фонариком купувався акум 18650 щоб замінити його зразу на більш потужніший,то він звісно не підійшов і тепер не потрібний.
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного2025-12-14
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна