
Акумулятор літій-залізо-фосфатний Easun Power LiFePO4 12,8V (12V) 100Ah 1280 Вт/г
Продавець: Fenix Shops
15 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 9101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Акумулятор літій-залізо-фосфатний Easun Power LiFePO4 12,8V (12V) 100Ah 1280 Вт/г». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | EASUN POWER |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Серый |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 522 мм |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Вес | 22.5 кг |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-20
Переваги
Швидко відправили2026-02-12
2024-12-24
Все супер якісно, дякую за швидку доставку.
2024-12-15
Дуже швидко зв'язалися, на наступний день відправили товар, дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-01
не підійшло, не вірно обрав товар.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались
