
Акумулятор літій-залізо-фосфатний Easun Power LiFePO4 25,6V (24V) 100Ah 2560 Вт/г
Продавець: Fenix Shops
24 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 9105
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумулятор літій-залізо-фосфатний Easun Power LiFePO4 25,6V (24V) 100Ah 2560 Вт/г». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | EASUN POWER |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 24 В |
| Ток заряда | 100 А |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Состояние | Новое |
| Длина | 406 мм |
| Высота | 232 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Вес | 18 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-30
Все работает отлично аккамулятор класс
2025-11-09

