
Акумуляторна бездротова миша JEDEL WD139 з USB-адаптером та підсвічуванням / Комп'ютерна миша / Миша для комп'ютера
Продавець: HUGO
555,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234592072
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Акумуляторна бездротова миша JEDEL WD139 з USB-адаптером та підсвічуванням / Комп'ютерна миша / Миша для комп'ютера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Интерфейс подключения | USB |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 120 мм |
| Количество клавиш мыши | 3 |
| Цвет | Черный |
| Конструкция мыши | Классическая |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Разрешение оптического сенсора | 1600 dpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мышь |
| Ширина | 63 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-25
Кака
Переваги
Неввічливий продавець2026-01-17
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-17
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-04
Гарна якість за таку ціну
Переваги
Товар був у наявності